Strona główna Strona główna
RSS
Strona główna
Mapa strony
e Formularz
Wersja angielska
BIP
    rozmiar czcionki A A A Wersja kontrastowa


Koronawirus - porady dla konsumentów

26.03.2020

Epidemia koronawirusa jest trudnym czasem dla nas wszystkich udzielających pomocy konsumentom. Wiele branż przeżywa kryzys, wielu przedsiębiorców nie wie jak się odnaleźć w obecnych warunkach. Zdarzają się też niestety tacy, którzy próbują w nieuczciwy sposób zarobić na epidemii lub w sposób celowy wprowadzają konsumentów w błąd. Pojawia się też wiele sytuacji problematycznych pod kątem prawnym. Odwołane loty i imprezy turystyczne, zamknięte restauracje i galerie, nieczynne prywatne żłobki, przedszkola, kluby czy siłownie, rosnące ceny na półkach sklepowych etc. To tylko niewielka część spraw z jakimi zwracają się do nas konsumenci.

ZARZĄDZENIE SZEFA KANCELARII PREZESA RADY MINISTRÓW W SPRAWIE USTALENIA DNIA 27 GRUDNIA 20

25.11.2019

27grudnia będzie w tym roku dniem wolnym od pracy dla pracowników administracji rządowej. W zamian urzędy będą otwarte w sobotę 14 grudnia.

Komunikat prasowy UOKiK dot. kontroli sprzętu elektrycznego-opraw oświetleniowych

31.10.2019

Komunikat prasowy UOKiK na temat kontroli sprzętu elektrycznego - opraw oświetleniowych przeprowadzonych przez Inspekcję Handlową w II kwartale 2019 r.

 

Komunikat nt. cząstkowej kontroli oznakowania warzyw i owoców krajem pochodzenia

01.10.2019

Komunikat UOKiK nt. cząstkowej kontroli oznakowania warzyw i owoców krajem pochodzenia przeprowadzonej przez Inspekcję Handlową w lipcu 2019 r.,materiały:

1. Skąd pochodzą owoce i warzywa w naszych sklepach.

2. Informacja cząstkowa z wyników dodatkowych kontroli świeżych owoców i warzyw  pod względem znakowania krajem pochodzenia.

BIP

ePUAP

SPSK

mazowieckie.pl

UOKIK

dziennikiurzedowe.gov.pl

zanim-podpiszesz.pl

wez-paragon

ezakupy